SODAS — NE DARBOVIETĖ!
JI
: Dukterėčia, sužinojusi, kad žadu pirkti sodą, atsiuntė nuorodą į gamtinės žemdirbystės svetainę. Netgi užsiregistravau, kad galėčiau skaityti forumus. Perskaičiau Nikolajaus Kurdiumovo knygą Protingas daržas. Na, ir nusprendžiau pabandyti – tai yra, turėti daržą ir jame derlių be jokio kasimo, ravėjimo ir laistymo.
JIS
: Graži svajonė! Bet dirbti vis tiek teks. Kad ir žolę pjaut.

2014-04-22

Literatūriniai jurginai

JIS: Meilę jurginams esu išpažinęs ne kartą; čia vienas išpažinimų.
Jau šešis kelmus/kelmelius turiu, dauguma dovanoti, dalis – pirkti (kurių žiedai man atrodė gražūs).
Sekmadienį vakare važiuodami sodan stabtelėjom „Iki“ ko nors valgomo nusipirkti. Eidamas pro atitinkamą stendą žiūriu – jurginai „Franz Kafka“. – Na ar galėjau nenusipirkti?

Pagalvojau: turiu Kafką, žinau, kad yra geltonas „Vaižgantas“. – Kodėl nepamėginus imt kaupti kolekcijos? Jurginai, pavadinti rašytojų (o gal ir literatūros kūrinių personažų) vardais?
Jei turėtumėt patarimų – būčiau labai dėkingas.
JI: Kažin ar yra jurginų moteriškais vardais; tai tik vyrų prerogatyva? Žinau katiną, vardu Katė, tai kodėl gi negalėtų būti jurginas, vardu Kamilė ar Sigutė (nepyk, brangioji, tai juk graži gėlė)?

1 komentaras:

  1. Jurginai be galo graži gėlė. nemanau, kad kuri moteris supyktų jei jos vardu būtų pavadinta ši gėlė (bent jau aš tikrai nepykčiau, atvirkščiai - būtų be galo malonu). :)

    AtsakytiPanaikinti