SODAS — NE DARBOVIETĖ!
JI
: Dukterėčia, sužinojusi, kad žadu pirkti sodą, atsiuntė nuorodą į gamtinės žemdirbystės svetainę. Netgi užsiregistravau, kad galėčiau skaityti forumus. Perskaičiau Nikolajaus Kurdiumovo knygą Protingas daržas. Na, ir nusprendžiau pabandyti – tai yra, turėti daržą ir jame derlių be jokio kasimo, ravėjimo ir laistymo.
JIS
: Graži svajonė! Bet dirbti vis tiek teks. Kad ir žolę pjaut.

2012-04-30

Iš smalsumo: Afrikiniai agurkai (ikilaukinis laikas)

JIS: Grįždamas iš darbo namo, dažniausiai užsuku nusipirkt ko reikia į IKI, buv. „Minską“. Balandžio vidury užsukęs pastebėjau sėklas augalo, kurio tikrai nesu ragavęs, – melothria scabra: odelė, pasak aprašo, su rūgštele, o giliau – kaip agurkas, t.y. prėskas. Ragauji, ergo – gyveni?
Pakely 10 sėklų, galioja iki 2016-07. 04-20 penkias pamerkiau, po poros dienų pasėjau.
04-30: vis dar nesirodo, bet gal jau nebeilgai liko laukt? Kol kas – tik sėklų pakelio vaizdas:)
Išdygo keturi iš penkių. Kol kas ne per didžiausi, bet visai simpatiški.

05-08
P.S. Birželio pradžioj labai stiprus lietus ar net kruša vos persodintus į lysvę pribaigė. Ką gi, sėklų dar liko. Bus galima pamėginti kitąmet.

2 komentarai:

  1. vat buten saviskius ir pirkom ten pat. pasodinau tiesiog ant palanges i indeli,nemirkiau, isdyko 6. veliau kai atsilo isnesiau i siltnami :) kagi auga vis aukstyn ir aukstyn, tuoj vietos nebebus, o ir agurkiuku pilni :) sekmes kitais metais auginant :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. O mums taip ir nepasisekė. Ar skanūs tie agurkiukai, ar verta vėl mėginti?

    AtsakytiPanaikinti